Jedną z pionierskich korporacji zajmującychJedną z pionierskich korporacji, zajmujących się produkcją i dystrybucją akcesoriów meblowych i budowlanych jest FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo działające na polskim oraz zagranicznym rynku jest od blisko 16 lat i z powodzeniem zyskuje coraz to nowszych Konsumentów. Pobocznym charakterem działalności spółki są usługi odlewnicze nowoczesną metodą ciśnieniową, gwarantującą wysoką jakość wykonania oraz wytrzymałość. FAM ponadto oferuje także indywidualne rozwiązania galwaniczne, stosując jedną z najnowocześniejszych w branży warstw antybakteryjnych, dodawanych do farb proszkowych. Podejście, o jakim mowa cieszy się nieprzerwanym zainteresowaniem, nie tylko ze względu na własną innowacyjność, ale również działanie, poparte licznymi, niezależnymi eksperymentami.

Powłoka antybakteryjna FAM to idea, tworząca dodatkową asekurację w miejscach takich jak: dworce, hotele i pensjonaty, prywatne domy lub mieszkania, publiczne budynki, jak również szkoły lub przychodnie. Jej cechą wymowną jest obecność jonów srebra, wykazujących silne działanie antymikrobiologiczne. Jest fantastycznym pomysłem, to właśnie dzięki jakiemu można zmniejszyć niebezpieczeństwo namnażania się drobnoustrojów pomiędzy pojedynczymi cyklami czyszczenia. Powyższa właściwość ma ogromne znaczenie wszędzie tam, w jakim miejscu na co dzień przewija się gigantyczna ilość ludzi. Podstawową zaletą powłoki antybakteryjnej firmy FAM jest długotrwałe działanie na różnego rodzaju drobnoustroje, wirusy i grzyby i naturalny wygląd, nieodróżniający jej od powszechnie wykorzystywanych rozwiązań.

Kolejnym atutem jest jej wysoka odporność chemiczna, umożliwiająca zastosowanie praktycznie wszelkich środków czystości oraz dezynfekcji, dostępnych na rynku. Produkt jest przyjazny środowisku i opracowany zgodnie z obowiązującymi standardami. Więcej wiadomości na jego temat wolno uzyskać na domenie https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ czy też po bezpośrednim kontakcie z agentem firmy FAM. Powłoka antybakteryjna https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ jest zdumiewającym pomysłem w dobie licznych zagrożeń cywilizacyjnych oraz bakteriologicznych, dotykających organizm ludzki.

Komentarze: 1


noavatar.png
Gliniecki 2020-07-17

Nieustająco na zawiązku czerwca przychodzili do nas na lato


Copyright © 2019 43zptnch.pl