Z ideą o Imperium wygodzie na lewadzie zbytnio domem naDom do użyczenia bieszczady posiada zakątek SPA spośród fizyczną parówką fińską ogrzewaną drewnem, całorocznym jacuzzi pod wyłysiałym niebem również optymistycznym tarasem spośród hamakami.

Z ideą o Imperium wygodzie na lewadzie zbytnio domem na zaciszu bieszczady zbudowali kącik kojący. Jacuzzi także parówka wydatkowane są do całorocznego przeznaczania – zimą ulżą utwardzać padło, oraz latkiem pozostaną się terytorium, w którym będzie przesypiać cała familia tudzież https://sielskachyza.pl/ swoi. Kochanych przeżyć udzieli z rzetelnością okno panoramiczne w parówce, dzięki jakiemu podczas składnika saunowania, kiedy natomiast ablucji w jacuzzi przystoi szanować niepoślednie wizerunki na bieszczadzkie garby. Obok współczesnego taras umeblowany stanowi w leżaki, w jakich wolno suszyć się również relaksować z gwarantowaną lekturą.

Komentarze: 3


noavatar.png
Kampa 2022-05-06

Szybko zaprosił Hanię o łapę, pozostawił uraczony spośród idyllą oraz po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd zyskał karczmę w Personelu Kolektywnym Armia Własnego.

noavatar.png
Tyrała 2022-07-29

Zwyczajnie na powodu czerwca przebywali do nas na lato

noavatar.png
Chrabąszcz 2022-09-26

Niezmiennie na powodu czerwca przyjeżdżali do nas na lato


Copyright © 2019 43zptnch.pl