Zapraszamy wszystkich uczestników 43 Zjazdu Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów do udziału w ceremonii otwarcia, która odbędzie się w środę 06 września 2017 roku w hotelu DoubleTree by Hilton Łódź.

Rozpoczęcie uroczystości o godzinie 18.00

Prowadząca Magda Mołek

Wystąpienie Przewodniczących Komitetu Organizacyjnego prof. Dariusza Jaskólskiego
Wystąpienie Prezesa Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów i Niemieckiego Towarzystwa Neurochirurgów prof. Marcina Roszkowskiego oraz Prezydenta EANS (the European Association of Neurosurgical Societies – prof. Andre Grotenhuisa

Wystąpienie Przewodniczącej Sekcji Pielęgniarstwa PTNCh mgr Renaty WaliszewskiejWystąpienia zaproszonych gościWręczenie nagrody za najlepszy doktorat z neurochirurgii

Wręczenie medali „Za zasługi dla neurochirurgii polskiej” prof. dr. hab. med. Janowi Zierskiemu
profesorowi Janowi Jakubowskiemu, członkowi Królewskiego Towarzystwa Chirurgów

Wykład Mistrza - Jana Nowickiego

 

Koncert inauguracyjny

 

Joanna Woś - śpiew
Taras Hlushko - fortepian


Bacewicz String Quartet w składzie:
Ludwika Maja Tomaszewska-Klimek - skrzypce
Hanna Drzewiecka-Borucka - skrzypce
Róża Wilczak-Płaziuk - altówka
Małgorzata Smyczyńska-Szulc - wiolonczela 

oraz
Marzena Kowalczyk - flet

Joanna Woś - Artystka łącząca w sposób mistrzowski arcytrudne partie koloraturowe z niezwykłą lekkością oraz wyczuciem stylu belcanta. Dysponuje dźwięcznym, nieskazitelnie czystym intonacyjnie głosem o bardzo szerokiej skali. (sięgającej swobodnie F trzykreślnego). Imponująca lekkość i wyśmienita precyzja pozwala artystce brawurowo wykonywać nawet najtrudniejsze partie koloraturowe bez najmniejszego wysiłku zachowując przy tym wyjątkowe brzmienie i finezyjny styl bel canto.
Laureatka wielu prestiżowych konkursów i festiwali wokalnych. Nagrodzona m. in I nagrodą na Międzynarodowym Konkursie Wokalnym w Bilbao, wielokrotna laureatka Złotych Masek (nagród krytyków muzycznych).

Poza stałą współpracą z łódzką sceną, Joannę Woś możemy podziwiać także na scenach Opery Narodowej w Warszawie, Opery Krakowskiej, Teatru Wielkiego w Poznaniu, Opery Bałtyckiej, Filharmonii Narodowej oraz Filharmonii Krakowskiej. Gości także na wielu światowych scenach operowych m.in. w Royal Festival Hall w Londynie, Alte Oper we Frankfurcie, Deutsche Oper w Berlinie, Auditorium w Rzymie, Centrum Galiny Wiszniewskiej w Moskwie, Operze Narodowej w Wilnie, Operze Narodowej w Zagrzebiu, Nowosybirskim Teatrze Opery i Baletu oraz innych scenach operowych i salach koncertowych na całym świecie.

Program:
1. Jan Sebastian Bach - Kantata nr 209 czesc I i III
2. Villa -Lobos Bachianas - Brasileiras czesc I
3. Gaetano .Donizetti - aria.Noriny z op. Don Pasquale
4. Charles Gounod - walc Julii z op.Romeo i Julia
5. Giacomo.Puccini - walc Musette z op. La Bohem
6. Giuseppe.Verdi - aria Violetty z op. La Traviata
7. Johann Strauss - Odglosy wiosny

 

 

Patronaty

logo prezydentlogo wojewodalogo lumlogo pielegniarki

Partnerzy